Kategorie "Vánoční dárky"

Vánoční dárky

Vánoční dárkyVánoce se vlastně neustále blíží. Na nákup dárků pod stromeček myslí lidé stejně tak v prosinci jako v únoru nebo v červnu. Často se totiž snažíme obdarovat všechny naše blízké a tak není finančně možné nakoupit vše v jediném měsíci. První nákupy tak můžete uskutečnit klidně v lednu, kdy je celý svět internetových obchodů plný slev a výhodných akcí. A jaké dárky vybrat? S tím se vám pokusíme poradit v následujících řádcích. Začneme třemi tipy pro úspěšný nákup vánočních dárků, jež vám jistě přijdou vhod:

  • Zkoordinujte své nákupy s dalšími členy rodiny (přáteli) aby nedošlo ke zbytečnému nedorozumění.
  • Schovávejte si po celý rok dárky na jedno místo. Při jejich ukládání do vašich tajných míst byste mohli na některé snadno zapomenout.
  • Zaveďte psaní dopisů Ježíškovi. Je to vtipný a zároveň praktický způsob jak dát ostatním (a naopak) najevo, jaké dárky byste si skutečně přáli.

Zobrazit celý článek

Dárky k Vánocům

vanoceAčkoliv máme venku ještě srpnové počasí, je čas pomalu přemýšlet nad tím, co budeme kupovat svým blízkým k Vánocům. Jako každý rok si patrně kladete otázku, čím potěšíte své blízké letos? Co koupit mamince a tatínkovi, manželovi, babičkám a zejména těm, kteří se na Vánoce těší nejvíce, naše děti?

Pro koho dárky kupujeme?

Dárky dáváme někdy z povinnosti, ale nejkrásnější jsou dárky, které dáváme od srdce. Jde samozřejmě o dárky pro naše nejbližší. Otázkou však zůstává, co darovat mamince, tatínkovi nebo svému partnerovi? Nejlepší radou je naslouchat lidem, které máme rádi. Někdy se jen tak zmíní o tom, co by se jim líbilo a co by si přáli. Dárky pro ženy se zdánlivě kupují snadněji, než pro muže. Ženy ocení zejména šperky, voňavky, ale také kosmetiku a dárkové poukazy. Zobrazit celý článek

Výběr dárku

vanoce_darkyPo roce Vánoce, Vánoce přicházejí. A je na čase, abyste si začala rozmýšlet ten pravý dárek pro vašeho milého. Vybrat pro něj to pravé bývá občas oříšek a může se stát, že budete dlouze procházet všechny možné obchody, než najdete ideální prezent. Níže hledejte typy, jak urychlit výběr dárku a koupit to, co opravdu ocení.

Jak chytře vybrat vánoční dárky

Vánoce jsou časem, kdy nejen trávíte čas se svými blízkými, ale také jim chcete věnovat vánoční dárky. Ty se podobně, jako vánoční stromeček, či koledy staly symboly vánoc.Vánočními dárky chcete Všem blízkým říci, že je máte rádi a že jste s nimi rádi.

Pro mnoho z Vás je velmi snadné vybrat vánoční dárky, má mnoho nápadů, ale pro jiného to může být problém.Využít však můžete unikátního serveru Vanocni-darky.cz, který nejen že pomůže s nápady a tipy na vánoční dárky, ale také nabízí mnoho zajímavého zboží, kterým Vašim blízkým můžete na Vánoce udělat radost.

Co jsou Vánoce?

Vánoce (z něm. Weihnachten svaté noci) jsou svátky, které v křesťanské tradici představují oslavu narození Ježíše Krista. Spolu s Velikonocemi a Letnicemi patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům. Slaví se od 25. prosince do slavnosti Křtu Páně (první neděle po 6. lednu, resp. 13. leden). Již ve 3. století někteří křesťanští teologové uvádějí 25. prosinec jako datum Kristova narození, oslava tohoto narození je dosvědčena poprvé v Římě kolem roku 336.[1] Všeobecně se Vánoce v církvi slaví od 7. století. V Česku je však za vrchol Vánoc považován především nevěřícími omylem Štědrý den, 24. prosinec, coby předvečer samotné slavnosti, do Vánoc je někdy zahrnována i doba adventní, která Vánocům předchází. K Vánocům se pojí nejrůznější tradice, k nimž se řadí vánoční stromek, jesličky (betlém), vánoční dárky, které nosí Ježíšek, či vánoční cukroví; některé z těchto tradic pocházejí již z předkřesťanských dob a souvisí s oslavou slunovratu, který na tyto dny též připadá. V současné době se však původní, náboženský význam Vánoc vytrácí a Vánoce se považují i za jeden z nejvýznamnějších občanských svátků. Většina českých rodin si na Vánoce pořídí vánoční stromeček, který ozdobí skleněnými koulemi, třpytivými řetězy, vločkami, nebo slaměnými a jinými ozdobami. Na Štědrý den lidé podle tradice nesmí celý den nic jíst, aby viděli zlaté prasátko. Ke štědrovečerní večeři se většinou podává smažený kapr nebo řízek s bramborovým salátem. Po večeři zazvoní zvoneček a pokud jsme byli celý rok hodní pod stromečkem najdeme dárky od Ježíška.