Kategorie "Dárky pro ženy"

Dárky pro ženy

Dárky pro ženuVybrat správný dárek pro ženu může být otázkou několika minut, ale také hodinovým utrpením. Samozřejmě v tom hraje roli to, zda jste muž nebo žena. Pokud jste žena tak pravděpodobně víte, co pořídit jiné ženě, aby z toho měla radost nebo minimálně užitek. Jste-li muž, nejspíš to pro vás bude o něco složitější.

Tento článek je speciálně vhodný pro ty z vás, kteří zmateně procházejí různé e-shopy a zoufale plní a zase vyprazdňují virtuální košíky. Řiďte se následujícími radami a každé další narozeniny, svátky a Vánoce si ušetříte spoustu stresu.

Zobrazit celý článek

Dárek pro přítelkyni

Dárek pro přítelkyniVybrat dárek, který potěší, vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu či dokonce bude komentován překvapeným „jééé“ a doprovázen radostnou jiskrou v oku, rozhodně není lehký úkol. Zvlášť jedná-li se o ženu či dívku. Udělat radost „něžnějšímu pohlaví“ sice stojí hodně úsilí, rozhodně však stojí za to.

Jenže – před samotným rozbalením dárku a následné radosti, kterou dárek může, ale nemusí vyvolat, stojí poměrně dlouhá cesta. Proces přemýšlení – nápad – zavrhnutí nápadu – zase přemýšlení – další nápad – zavrhnutí nápadu a to dokonce několikrát za sebou, známe snad každý.

Jak tedy vybrat dárek, který bude nejen originálním nápadem, který vaše drahá polovička zaručeně ocení, ale zároveň i dokonalým vyjádřením vašich citů? Zobrazit celý článek

Dárek pro ženu k čtyřicetinám

darek_narozeniny_40_ctyricetCo koupíme své přítelkyni, kamarádce nebo ženě k čtyřicetinám? Přeci jen nejde o běžné narozeniny, ale o jubileum 40. narozeniny. Takže dobré víno, nějaká drobnost tentokrát asi nebude nejvhodnějším dárkem.Sám jsem se setkal s problémem vhodného dárku. Vždyť ve čtyřiceti již oslavenkyně vše má a potěšit ji něčím originálním je složité. Co možná nemá, nebo se z jejího života může pomalu vytracet aniž by si to uvědomovala jsou nevšední zážitky. A to je můj tip na dobrý dárek pro ženu k čtycetinám. Obdarujte ji zážitkem. Zážitky se v dnešní době prodávají jako služba. Takže k vybranému zážitku dostanete většinou krabičku s přáním a popisem zážitku. Obdarovaná si sama domluví a vybere termín, kdy si svůj zážitek prožije. Myslím že na takový let balónem, změnu image, krásnou masáž bude dlouze vzpomínat. Teď je jen na Vás vybrat ten nejvhodnější. Velkou nabídku naleznete zde. Zobrazit celý článek