Dárky pro ženy


Dárky pro ženuVybrat správný dárek pro ženu může být otázkou několika minut, ale také hodinovým utrpením. Samozřejmě v tom hraje roli to, zda jste muž nebo žena. Pokud jste žena tak pravděpodobně víte, co pořídit jiné ženě, aby z toho měla radost nebo minimálně užitek. Jste-li muž, nejspíš to pro vás bude o něco složitější.

Tento článek je speciálně vhodný pro ty z vás, kteří zmateně procházejí různé e-shopy a zoufale plní a zase vyprazdňují virtuální košíky. Řiďte se následujícími radami a každé další narozeniny, svátky a Vánoce si ušetříte spoustu stresu.

Typy, které mají vždy úspěch

Ženy jsou, hned po dětech, nejsnadnější skupinou pro výběr dárků. Hlavním důvod je jasný – nikdy nemají dost oblíbených věcí. Žena se určitě nebude rozčilovat, když jí obdarujete lahvičkou oblíbeného parfému, šperkem, hodinkami nebo luxusním šátkem. Těchto věcí není nikdo dost a ženy to moc dobře vědí.
Jestliže kupujete dárek manželce, matce, sestře nebo dceři, tak jistě znáte alespoň přibližně jejich styl a vkus. Víte, zda mají rádi zlato či stříbro a těžké, sladké nebo svěží květinové vůně. Nevíte? Tak se nebojte zeptat (např. jiné ženy z vašeho okolí) nebo prohledat doma toaletní stolek a šperkovnici.

S čím opatrně?

Každá žena je jiná a tak to, co potěší jednu, může druhou nečekaně podráždit. Máme teď na mysli dárky, jež většina mužů považuje za naprosto neškodné, ale ne pokaždé tomu tak je. Jsou to různé vychytávky do kuchyně a kulinářské dobroty.
Některé ženy rády vaří a ocení každou novinku do kuchyně (velmi oblíbené jsou designové kuchyňské doplňky). Jiné mají vaření pouze za nutnou povinnost a cokoliv jim tento úděl připomene, berou jako urážku. To samé platí o sladkostech a ostatních jedlých dárcích. Hlídá-li si žena každé sousto, aby zůstala štíhlá, krabičkou čokolády byste ji jen zbytečně rozladili.

Obecně se vyplatí ženám naslouchat a sledovat jejich reakce na novinky v obchodech či televizní reklamy. Pokud vám stále chybí nápad, tak navštivte stránku www.poradimesdarky.cz, kde po vyplnění jednoduchého formuláře zadarmo dostane několik tipů na dárky.