Kategorie "Dárky pro rodiče"

Dárky pro babičku

darek_pro_babicku

S dárky pro babičku to není nikdy jednoduché. Většina babiček totiž vůbec nic nechce. Dárek rozbalí, dají vám najevo velkou radost a pak ho zastrčí do šuplíku. Jistě to znáte z vlastních zkušeností. Třeba moje babička měla největší radost ze sady mýdel, nejlépe co nejvoňavější, aby ji pak strčila do skříně mezi oblečení. A nakonec po její smrti jsme našli zásobu mýdel na tři roky Pokud to máte podobně, tak aspoň kupujte mýdla, která potom udělají radost vám. Já bych teď nakupoval třeba na www.notino.cz  mýdlo značky Le Petit Olivier, které krásně voní a je hezky zabalené.

Co tedy vybrat, aby byl dárek pro babičku alespoň trochu přínosný nebo užitečný? Na následujících řádcích vám poskytneme několik šikovných rad, jak toho dosáhnout.

Nejprve si musíte uvědomit, kdo vaše babička vlastně je. Chodí stále do práce? Je společenská nebo ráda vysedává doma? Má ráda zvířata? Čím tráví pravděpodobně velké množství svého času? Pokud si s něčím nejste jisti, klidně se ptejte lidí z jejího okolí (jen pozor, aby se to k ní nedoneslo).

Zobrazit celý článek