Dárky pro muže


Dárek pro mužeNebudeme vám lhát. Nákup dárků pro muže může být pěkným oříškem. Proč? Muži většinou nic

nechtějí, a pokud chtějí, jedná se o nové auto, televizi nebo motorku. Jednoduše věci, jež se běžně nedávají a ani se nevejdou do dárkové krabice. Muže jen málokdy potěší sentimentální dárek a tak si milé dámy neplánujte tvorbu koláží, fotoalb nebo vlastnoručně vyrobených hrníčků.

Pojďme se tedy podívat na to, jak přežít každoroční dilema před narozeninami, svátkem, výročím nebo Vánoci.

Věci, které uvidí ostatní

Muži se, stejně jako ženy, rádi chlubí. Proto je vhodné vybrat takový dárek, který budou moci nosit nebo si ho vystavit v autě či v práci. Skvělé a v poslední době (zvláště u mladších můžu) velmi oblíbené jsou různé postavičky ze seriálů, filmů nebo komiksů. Asi nejznámější jsou tzv. Bobblehead.

Tématika komiksových a seriálových motivů je obecně aktuální a pravděpodobně s takto laděnými dárky chybu neuděláte. Dnes se prodávají komiksová trička, trenky, ponožky, zápisníky, hrnky, postavičky, klíčenky a takto bychom mohli pokračovat ještě několik řádků. Nakupujete-li pro nadšence do filmů od studií DC nebo Marvel, máte o dárky postaráno.

Měkké dárky?

Všemi známé měkké dárky se hodí pouze pro někoho. V dnešní době se již najde spousta mužů, jež ocení luxusní kravatu, sako nebo košili. Obecně si však oblečení raději vybírají sami. Když už chcete kupovat něco praktického, popřemýšlejte o vtipném povlečení, nové tašce na notebook nebo pohodlném županu.

Každopádně měkké dárky skoro nikdy nezvítězí. Chcete-li si šplhnout, kupte něco, z čeho vyzařuje mužnost. Např. skleničky na whisky, doutníky (i kdyby jen na okrasu), vtipný otvírák na pivo nebo mini golfovou sadu do kanceláře. Hlavně zapomeňte pro jednou na ponožky, protože ty se dají koupit i v supermarketu a upřímnou radost za nimi nenajdete.