Dárky pro babičku


darek_pro_babickuS dárky pro babičku to není nikdy jednoduché. Většina babiček totiž vůbec nic nechce. Dárek rozbalí, dají vám najevo velkou radost a pak ho zastrčí do šuplíku. Jistě to znáte z vlastních zkušeností. Co tedy vybrat, aby byl dárek pro babičku alespoň trochu přínosný nebo užitečný? Na následujících řádcích vám poskytneme několik šikovných rad, jak toho dosáhnout.

Nejprve si musíte uvědomit, kdo vaše babička vlastně je. Chodí stále do práce? Je společenská nebo ráda vysedává doma? Má ráda zvířata? Čím tráví pravděpodobně velké množství svého času? Pokud si s něčím nejste jisti, klidně se ptejte lidí z jejího okolí (jen pozor, aby se to k ní nedoneslo).

Moderní dárky pro babičku

Jsou babičky, které se nebojí moderních technologií, ale není jich rozhodně mnoho. Některé potěší například digitální fotorámeček, jiné by si s ním nevěděly rady. To samé platí o různých kuchyňských vychytávkách, jako jsou speciální hrnce na těstoviny, silikonové kuchyňské pomůcky či designové náčiní. Má-li vaše babička jeden hrnec od svatby, bude to mít jistě svůj důvod.

Možná máte za babičku náruživou cestovatelku. Pak bude váš výběr o dost snazší. Zkuste jí koupit

třeba designovou sadu na svačinu a lahvičku na pití. Jestliže nemá dobrý fotoaparát, určitě by z něj byla nadšená. Ale pozor, aby nebyl zbytečně velký a těžký. Přeci jenom není vhodné, aby se starší dáma tahala na zádech se zrcadlovkou.

Pokud máte jasno v tom, jaký druh dárku by se pro vaši babičku hodil, ale stále vám schází konkrétní nápad, můžete navštívit stránku dárkového rádce. Po vyplnění stručného formuláře dostane několik tipů na dárky, třeba si vyberete.

Nestárnoucí klasika

S čím nikdy nešlápnete vedle? S různými fotodárky. Vaše fotka (nebo vaší rodiny) v pěkném rámečku udělá mnohdy větší radost, než nový televizor. Stejně tak zajímavá knížka, šperk nebo nové pouzdro na brýle. Jednoduše věci, které tu byly vždy a babička je, zná tedy celý život. Starší lidé nemají většinou rádi změny. Pokud víte o své babičce, že si nepotrpí na “novoty“ určitě zůstaňte např. u přáníčka, kytky a krabičky prvotřídních čokoládových bonbónů.