Dárek pro ženu k čtyřicetinám


darek_narozeniny_40_ctyricetCo koupíme své přítelkyni, kamarádce nebo ženě k čtyřicetinám? Přeci jen nejde o běžné narozeniny, ale o jubileum 40. narozeniny. Takže dobré víno, nějaká drobnost tentokrát asi nebude nejvhodnějším dárkem.Sám jsem se setkal s problémem vhodného dárku. Vždyť ve čtyřiceti již oslavenkyně vše má a potěšit ji něčím originálním je složité. Co možná nemá, nebo se z jejího života může pomalu vytracet aniž by si to uvědomovala jsou nevšední zážitky. A to je můj tip na dobrý dárek pro ženu k čtycetinám. Obdarujte ji zážitkem. Zážitky se v dnešní době prodávají jako služba. Takže k vybranému zážitku dostanete většinou krabičku s přáním a popisem zážitku. Obdarovaná si sama domluví a vybere termín, kdy si svůj zážitek prožije. Myslím že na takový let balónem, změnu image, krásnou masáž bude dlouze vzpomínat. Teď je jen na Vás vybrat ten nejvhodnější. Velkou nabídku naleznete zde.

Důležité je se trefit do snů a temperamentu budoucí čtyřicátnice. Některé ženy mají rády romantiku, jiné změnu a další klid a pohodu.

Já když jsem obdarovával zážitek k narozeniným, tak jsem s tímto dárkem slavil velké úspěchy. Jak hned na oslavách, kde si všichni o budoucím dobrodružství povídali. Tak po prožití zážitku, kdy jsem se při pití kafe s oslavenkyní dovídal jak to vše probíhalo, jaký ze zážitku měla pocit. Bylo fajn darovat ženě kterou mám rád originální dárek. Na všechny láhve, drobné dárky se již dávno zapomělo, u zážitku se tak nestalo. A o jakém to zážitku povídám. My jsme se tehdá skládali na let balónem. Chtěli jsme umožnit naší Anežce možnost kouknout se na zemi pěkně z výšky, něco jiného je totiž chodit po zemi a potom na ní koukat z hůry na místa, které tak důvěrně člověk zná. Zkrátka jsou dárky a dárky. Tento se nám tehdy povedl a chci aby jste ve výběru vhodného dárku Vám mohl taky pomoci.

Vhodný dárek k 40 narozeninám

Říká se, že čtyřicetiletý člověk je právě v tom nejlepším věku. Chtělo by to tedy nějaký trefný dárek, který je dostatečně vtipný a důmyslný. Jestliže hledáte dárek k 40 narozeninám rovnou pro dva, je ideální volbou některá ze společenských her pro dospělé!