Dárek pro přítelkyni


Dárek pro přítelkyniVybrat dárek, který potěší, vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu či dokonce bude komentován překvapeným „jééé“ a doprovázen radostnou jiskrou v oku, rozhodně není lehký úkol. Zvlášť jedná-li se o ženu či dívku. Udělat radost „něžnějšímu pohlaví“ sice stojí hodně úsilí, rozhodně však stojí za to.

Jenže – před samotným rozbalením dárku a následné radosti, kterou dárek může, ale nemusí vyvolat, stojí poměrně dlouhá cesta. Proces přemýšlení – nápad – zavrhnutí nápadu – zase přemýšlení – další nápad – zavrhnutí nápadu a to dokonce několikrát za sebou, známe snad každý.

Jak tedy vybrat dárek, který bude nejen originálním nápadem, který vaše drahá polovička zaručeně ocení, ale zároveň i dokonalým vyjádřením vašich citů?

Kosmetika? Vděčná klasika

Kosmetika je dárek, kterým nikdy neurazíte.

Při předávání tohoto dárku ale rozhodně nepočítejte s překvapeným výrazem ve tváři vaší přítelkyně. Koupit nádherně vonící parfém nebo rtěnku v jejím oblíbeném odstínu je sice snadná a rychlá volba, která vám ušetří hodně přemýšlení, stává se ale otřepanou klasikou, ke které se uchyluje každý, komu chybí nápad. Ovšem je-li vaše přítelkyně parádnice, určitě jí drahou kosmetikou uděláte radost.

Spodní prádlo či sexuální obleček

Darovat přítelkyni elegantně vypadající, luxusní spodní prádlo je odvážným krokem, který jistě ocení nejedna žena, která se chce líbit všude – a to i v posteli.

Extravagantní sexuální obleček udělá radost nejen vaší drahé polovičce, jistě ho oceníte i vy. A koupit takový dárek, ze kterého budete i vy něco mít, to už stojí za úvahu, ne?

Pojmenování hvězdy

Jen velmi malá část hvězd na naší obloze má své jméno. Většina z nich je vedena pouze pod katalogovým číslem. Není to škoda?

Je-li vaše přítelkyně bezmezná romantička, věnujte jí hvězdu. Darování hvězdy je určitě jedním z nejromantičtějších dárků, který nejen že překvapí, ale rozhodně i potěší a dokáže, že vaše studnice nápadů ještě ani zdaleka není vyčerpaná. Mít na nebi hvězdu, která se jmenuje jako já? Která žena by po tomto vyznání nepadla svému příteli do náruče?