Dárek pro muže k čtyřicetinám


darek_narozeniny_40_ctyricetHledáte dobrý tip na dárek pro muže, který bude slavit čtyřicet let a nevíte si rady? Máme pro vás  pár tipů na originální dárek pro muže ke 40. Možná Vás už napadlo, možná ne. Osobně si myslím že dobré jídlo, dobrá láhev vína, nebo alkoholu, ale i oblečení to jsou vše pěkné dárky, ale jídlo se sní, láhev vypije. Oblečení odnosí. Na dárek se za rok zapomene. Co ovšem člověku zůstává dlouho v paměti jsou nevšední zážitky. V dnešní době je výhoda, že můžete zážitek darovat. Nemusíte vymýšlet co vše budete muset zařídit, aby oslavenec zažil něco nevšedního. Vaším úkolem je jen určit vhodný dárek, který vyberete ve firmě která zážitky nabízí. Určitě za ty léta budoucího čtyřicátnika dobře znáte, takže znáte jeho povahu. Víte po čem touží a do čeho by v životě nešel.

Někoho láká adrenalin, jiného silná luxusní auta, někteří muži určitě touží i po klidu a pohodě i když to nemusí dávat najevo. Zkrátka při výběru vhodného zážitku je třeba se pořádně zamyslet.

Když zážitek nakoupite, tak k němu dostanete dárkovou krabičku s průvodním listem, kde se obdarovaný doví co od Vás obdržel za dárek.

Pokud má Váš oslavenec moc netouží po adrenalinu, přeci jen čtyřicet let, to už není věk kdy jdem do všeho po hlavě. Tak mu můžete umožnit projet se v luxusním autě, tedy pokud Váš oslavenec již tuto možnost nemá a luxusní auto nevlastní. Pokud je romantik, tak určitě nepohrdne takovým letem horkovzdušným balónem. Možností je opravdu hodně stačí jen vybírat.

Dárek pro muže k 40 narozeninám

40_narozeniny_darekNarozeniny jsou skvělou příležitosti k oslavám. Oslavit pořádně 40. narozeniny jsou obzvlášť důležité narozeniny. Mnoho lidí totiž tvrdí, že život začíná po 40. . Proto 40. narozeniny slaví každý ve velkém stylu. Na oslavu narozenin musíte koupit originální dárek, který uděláte muži radost. Při výběru tohoto dárku mějte na paměti, že dar by měl být orginální a užitečný pro obdarovaného muže a ne pro jeho okolí. To mějte vždy na paměti. Doufám že Vám další tipy na dárek pro muže k 40. pomohou.

Tipy na dárky pro muže k 40

Každý muž má nějaké zájmy a koníčky. A zrovna zájmy a koníčky mužů jsou idealním zdrojem možných dárků. Jenže zorientovat se v oboru který neznáte není nikdy jednoduché. Proto si myslím, že není nic špatného, když se muže zeptáte, jaký dárek by se mu líbil. S takovým dárkem muže nejspíše nepřekvapíte, ale určitě mu uděláte velkou radost. Optáni je vhodné i z důvodu, že dárek pro muže k 40 – ti nebývá nejlevnější a bylo by škoda přinést muži nevhodný dárek.

  • Dalším originálním dárkem pro muže k 40 může být fotokniha s fotkami z jeho dosavadního života. Tento dárek je náročnější co se týče časové přípravy, ale jestli si dáte tu práci a fotoknihu muži k 40. narozeninám dáte, tak to bude naprosto originální a hodnotý dárek. Protože fotokniha je ucelená věc. Obdarovaný muž nebude muset trnout, zdali má všechny fotky zalohovany atd…
  • Pokud provozuje muž nějaký sport, tak mu můžete koupit nové, lepší vybavení, které ke sportu potřebuje. Pokud lyžuje, tak mu můžete koupit například nové hůlky, lyžařské brýle atp… Takový dárek je skvělý v tom, že muže podpoříte v zdravém životě, který po 40. narozeninách bude potřebovat čim dál tím více utužovat.
  • Dobrým dárkem pro muže k 40. narozeninám může být grill. Muži totiž často rádi grilují a pokud mají kde, tak dobrým grilem muže určitě potěšíte. A muž Vás bude v budoucnu těšit svými grilovacími párty.
  • Dalším dárkem pro muže k 40 jsou hodinky. Ještě před nedávnem se zdálo, že hodinky z trhu vytlačí mobily. Jenže ty se v posledních letech vrácí na trh. Muži si jej kupují coby módní doplněk.
  • Dalším skvělým dárkem pro muže k 40 jsou zážitky. Zážitky v dnešní době již nemusíte organizovat. Na trhu je několik firem které nabízejí velké množství různých zážitků a na Vás je aby jste muži vybrali ten pravý, který se bude charakterově k muži hodit. Pokud muž neholduje adrenalinu, tak mu určitě nevybírejte adrenalinový zážitek a naopak. Pokud má rád adrenalin, tak mu kupte například tandemový seskok s padákem. Na takový dárek určitě dlouho nezapomene.

Doufám že Vám výše napsané tipy pomohou, ale pokud by jste hledali ještě další tip na dráky pro muže, tak zkuste kouknout na web s mnoha tipy na dárky pro muže.