Dárek ke čtyřicátinám


Hledáte vhodný dárek, který by jste koupili svému muži, své ženě k 40. narozeninám a nic Vás nenapadá? Snad vám naše tipy pomohou v rozhodování.

darek_narozeniny_40_ctyricetDárek k 40. narozeninám by měl být originální

Je to tím, že nad vhodnými dárky k jakémukoliv jubileu jsme dlouho přemýšleli a dospěli jsme k názoru, že zážitek coby dárek je ta pravá volba. Můžete oslavenci koupit dobré víno, nebo dobré pití. Ale ocení kvalitní víno? Kolik však znáte znalců vín ve svém okolí, aby takový dárek ocenil. Můžete uvažovat nad dárkem coby praktické věci do domácnosti. Ale kde vzít jistotu, že koupíte přesně to co oslavenec potřebuje. Co když mu to nebude pasovat do domácnosti. V úvahách nad tipy na dárky k čtyřicátinám bychom mohli pokračovat. Určitě bychom došli i k závěru, že některé dárky jižoslavenec od Vás dostal někdy v minulosti a vy proto chcete přijít s něčím originálním. Kulaté narozeniny jsou jednou za deset let, tak ať to stojí za to.

Pokud příjdete na narozeniny se zážitkem, tak vězte že oslavenec bude určitě mile překvapena. Vy při přání budete předávat luxusní krabičku s Vaším věnováním a popisem zážitku a vsadím se, že již při oslavách se rozpoutá diskuze na téma, jaké to asi bude. Tím to, ale neskončí. Na příjemný zážitek se přeci vzpomíná dlouho a opakovaně. Myslím, že Váš originální dárek nezpadne v šedi zbylých dárků a bude se o něm ještě dlouze vyprávět.

Při obdarovávaní musíte brát zřetel na povahu oslavence, aby se při zážitku cítil dobře a dárku si náležitě užil. Pokud má budoucí čtyřicátník rád adrenalin, můžete zvolit dárek ve formě nějakého adrenalinového zážitku jako je seskok s padákem, škola smyku a mnoho dalších. Pokud je povaha oslavence, nebo oslavenkyvě spíše klidná, tak určitě volte raději nějaké pivní koupele, masáže, péči o tělo, nebo let balónem.

Pokud si s typem dárku nejste jisti, můžete oslavenci darovat jen body, za které si sám může vybrat zážitek, který by se mu líbí.

Hlavní je si uvědomit, že čtyřicátiny každý z nás slaví jednou za život. Zážitků za život máme všichni dost, ale málokdy si jej sám pro sebe někdo koupí. Takže pouvažujte nad tím, zdali právě koupí zážitku nesplníte oslavenci dávny sen, nebo tužbu. O tom přeci dárky jsou, mají přinášet radost. Jak ze strany obdarovaných, tak ze strany darujících.

Tipy na dárek k 40. narozeninám

40_narozeniny_darekDarujte oslavenci, nebo oslavenkyni něco luxusnějšího než běžně nakupuje. Pokud jde o muže, tak si například všimněte jaké značky košil nosí a kupte mu o třídu lepší. Určitě jej tímto potěšíte. U žen může jít třeba o nějaký parfém, nebo kabelku.

Darujte k 40. narozeninám zážitek. Dnes stačí jen vybrat ten nejvhodnější. Můžete koupit masáš, romantický pobyt, ale klidně i něco víc adrenalinového. Lidé kolem 40 cítky často žijí již usedlejším životem, takže netradiční zážitek určitě rádi uvítají a nebojte se že samotný zážitek bude stát fůru peněz. Obdarovaný tímto dárkem bude žít již před samotným zážitkem a určitě na něj bude vzpomínat i dlouho po absolvováni zážitku. Přeci jen ne každý den letíme horkovzdušným balónem, nebo skáčem s padákem.

Originální dárek v dnešní době můžou být hodinky, které jdou v dnešní době opět do módy. V dnešní době nejsou jen ukazately času, ale jsou módním doplňkem. Hodinky jsou na trhu za různou cenu, takže stačí jen vybírat.

Partnerské dárky

Něco jiného pak je pohled stejně starého člověka. Ve čtyřiceti má člověk stálého partnera, s kterým má již děti a vztah je zaběhnutý. Oba dva se navzájem dobře znají. Dárky se kupují spíš z praktického hlediska, které využijí oba nebo celá rodina. Pokud by ale člověk chtěl svému partnerovi udělat skutečnou radost, neměl by to být problém, protože ho velmi dobře zná. Ženy často k dárkům pro muže k narozeninám přistupují třemi způsoby. Buď nakoupí potřebné věci, jako je oblečení, spodní prádlo, ponožky, prostě věci, o kterých samy dobře vědí, že manželovi docházejí, nebo koupí jeden velký dárek, kterým může být zájezd pro celou rodinu, přístroj na zmrzlinu nebo třeba zvíře. Z takového dárku pak má radost celá rodina, včetně muže. Nebo se zaměří na čistě na jeho koníčky a pořídí jen a jenom mu dárek přesně podle jeho představ. To ale záleží na povaze a na vztahu, který mezi párem panuje.

Muži mohou mít a také mívají s nákupem dárků větší problémy. Nezřídka mohou dokonce zadat úkol nákupu dárku pro svou ženu dětem. Někteří se samozřejmě snaží. Nakupují třeba kosmetiku, parfémy, samozřejmostí jsou květiny a někdy také něco z jejich pohledu praktického do bytu. Nakolik je ovšem věc skutečně praktická je pak otázkou.

Přání k čtyřicátinám

V přáník čtyřicátinám zkuste shrnout dosavadní životní úspěchy oslavence, ať už to je jeho rodina, zaměstnání, koníčky. A zkuste zahrnout nastínit i nějaké radosti které oslavence čekají. Asi těžko totiž pasovat básničky a přání k čtyřicátinám nalezené na internetu, proto zkuste vymyslet originální přání sami. Jestli máte strach že to zabare mnoho času, tak si vzpomeňte co pro Vás oslavenec za 40 let pro Vás udělal. Určitě by jste si měli na chvíli najít čas a zkusit to. Pokud ale víte že to nezvládnete, tak můžete sáhnout po předtištěných přáních, které naleznete v hypermarketech, nebo papírnictvích. Ale vězte že nění nad orginální přání k čtyřicátinám.