Dárek k 50. narozeninám


50_narozeninyOslava narozenin je příjemnou událostí, která spojuje rodinu, přátelé a okruh nejbližších. Pokud jste i vy pozváni na oslavu kulatých 50. narozenin, jistě řešíte problém s výběrem originálního a nevšedního dárku, který oslavence potěší. Rádi vám pomůžeme s výběrem a inspirací, kterou můžete nalézt na následujících řádcích.

Dárek k 50? Vyberte ten nejoriginálnější a nejzajímavější.

Než začnete uvažovat nad svým dárkem poptejte se dalších hostů pozvaných na oslavu narozenin, co plánují koupit za dárek. Tento výzkum vám pomůže, tipuji že se nedovíte konkrétní dárky. Ale kdyby se na oslavence skládaly finance a kupoval se nějaký hodnotnější dar, tak máte šanci se i Vy finančně zapojit a nemuseli by jste vymýšlet jaký dárek oslavenci koupit. Další důležitá informace, kterou se můžete od zbylých pozvaných na oslavu dozvědět je v jaké cenové hladině budou dárky nakupovat. Přijít na oslavu narozenin s drahým dárkem není etické. Za prvé tím přivedete do rozpaků obdarovaného, nebo obdarovanou, dar nejspíš neodmítne, ale bude Vám zavázana a až budete Vy slavit nějaké významné narozeniny, tak nejspíš bude muset koupit obdobně drahý dárek, což je někdy nad finanční možnosti oslavenkyně. Takže z dárku bude v rozpacích. Tak samo z dárku můžou být v rozpacích i další pozvaní hosté. Kteří přinesou na oslavu narozenin určitý dárek v určité cenové hladině a Vy je svým drahým dárkem zostudíte.

Tipy na dárky k 50. narozeninám:

  • Žraločí chrupavka – darujte oslavenkyni nebo oslavenci žraločí chrupavku. Žraločí chrupavka je výrobek který pomáha utužovat zdraví, imunitní systém, pomáha pohybovému ústrojí, ženám v menopauze. U dárku který pomáha zdraví je důležité, aby jste dárkem neřekli oslavenci, že je starý nebo stárne. Proto by jsem doporučil právě žraločí chrupavku, více si o žraločí chrupavce můžete přečíst zde.
  • Darujte zážitek – i v padesáti mohou mít lidé plno nesplěných přání. Někdo si chtěl skočit s padákem, někdo má rád romantiku a té se ji dostáva v poslední době málo. Nebo se chtějí projet v luxusním autě atp… v dnešní době stačí jen objednat ten správný zážitek, dobré zkušenosti mám s firmou Essence.
  • Darujte luxus – luxus má mnoho podob, zkuste si třeba všimnout od jaké firmy nosí oslavenec košile a kupte mu o třídu dvě luxusnější. Normálně by si takovou košili nekoupil, ale když ji dostane, tak ji určitě mnohokrát využije a bude za ní rád. Tak samo můžete koupit oslavenci, nebo oslavenkyni něco lepšího pro jejich koníček. Hraje rád tenis, tak mu kupte lepší tenisovou raketu. Chodí rád do hor, tak mukupte kvalitní batoh, nebo hůlky.
  • Daruj hodinky – hodinky se v dnešní době vrácejí do módy, jejich funkce není jen v ukazování času, jsou i módním doplňkem. Výběr na trhu je obrovský tak stačí jen vybírat.

darek50 let

Padesátka je dobou, kdy ještě má člověk šanci vyzkoušet nějaký velký životní zážitek než na něj bude příliš starý. Pokud chcete padesátníkovi dopřát zážitek jeho života, zkuste mu koupit jako dárek k 50. narozeninám třeba tandemový seskok. Nejprve možná bude v šoku, bude se bát. Každý se konec konců bojí, ale jakmile má seskok za sebou, chtěl by to zkusit znovu. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, který ovlivní a vryje se do paměti každého, kdo ho vyzkouší. Je to samozřejmě dražší špás, takže je ideální, když se na něj složí více rodinných příslušníků.

Pokud máte rodiče, kteří jsou ve věku kolem padesáti let, určitě jim budete chtít dopřát něco extra. Je to významné výročí. Od dospělých dětí je skvělým dárkem pro rodiče třeba malá dovolená. Buď je lze poslat někam k moři, nebo vyrazit klidně i s nimi na malou dovolenou v Česku. Krásných míst je dostatek, takže pokud holdujete jako rodina turistice nebo cyklistice, dopřejte svým rodičům aktivní dovolenou v krásném prostředí s jejich dětmi. Jestli jste jako rodina jezdívali na dovolené dříve, připomenete jim staré dobré časy. Kolem padesátky už jsou děti dávno z domu, a ačkoli to rodiče nemusejí přiznat, je jim po dětech jistě trochu smutno. Společná dovolená jim tak udělá radost.